Logo Preloader

Navigator A4 Fotokopi Kağıdı 80gr 2.500lü Koli

Gelişen teknoloji ile günümüzün her anında dijital baskı teknolojileri ile işlerimizi halletmeye çalışırız. Bu durum ise bizi sürekli elimizin altında kağıt bulundurma ihtiyacına yönlendirir. Fotokopi kağıdı fiyatları incelenirken, en ucuz kağıtlardan ziyade kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tercih etmek, uzun vadede daha hesaplı olacaktır.  Fotokopi kağıdı için en kaliteli ürünlerden birini tercih etmek isterseniz, Navigator listenizin üst sıralarında olacaktır.

Navigator A4 Fotokopi Kağıdı, 10,000 kullanımda ortalama yalnızca 1 kere sıkışma göstermektedir. Dolayısıyla diğer ofis kağıtlarından 5 kat daha iyi bir performansa sahiptir. Kullanılan baskı aletleri ve fotokopi makinalarını dikkate alırsak kağıt sıkışmalarını çözmek bazı zamanlarda 3 dakikayı bulabilmektedir. Navigator sayesinde bu süreyi minimuma indirgeyerek bu süreci potansiyel kazanca çevirebilirsiniz. Kağıt sertliği ve kalınlığının optimum düzeyde olmasından dolayı üstün performans sağlar.

Geliştirilmiş Baskı Kalitesi

  • Navigator mükemmel baskı kalitesi sağlayabilmek için geliştirilmiş bir yüzeye sahiptir.
  • Tonerin yapışma ve emme ihtimaline göre geliştirilmiştir ve bu sayede maksimum baskı kalitesi sağlamaktadır.

Ofis ekipmanlarınızın ömrünü uzatır

  • Navigator diğer çoğu fotokopi kağıtlarına göre daha yumuşak bir yüzeye sahiptir.
  • Yumuşak yüzeyi sayesinde daha az toner ve kartuş kullanımı sağlaması dışında yazıcı ve baskı ekipmanlarınızın ömrünü uzatır.
  • Daha düşük bakım maliyetleri oluşturur.

FSC, PEFC ve EU Ecolabel çevre sertifikalarına sahiptir.

Format A4
Renk Beyaz
Kağıt Ağırlığı 80 g/m²
Koli İçi Ürün Adedi 5 Paket
Yaprak Adedi Toplam 2500 Yaprak
Sosyal medyada paylaşım
Yorum Ekle